wtorek, 30 października 2012

Przeprosiny

   Siema, dziewczyny (i chłopaki, o ile jakiś to czyta. A wiem, że przynajmniej 1. Pozdrowienia :P). Wiemy, wiemy, wiemy. Rozdział miał być kilka dni temu, ale się trochę posypało :/ Nie jest jeszcze dokończony, w cholerę dużo nauki, same kartkówki no i weny nie ma :/  Bardzo Was przepraszamy :( Dodamy najszybciej, jak się da, aczkolwiek może to potrwać...Kilka dni... :/ Postaramy się, żeby poszło ładnie i sprawnie z dalszymi rozdziałami, choć nie obiecujemy. Notki raczej będą pojawiać się nieregularnie. Może w późniejszym czasie uda nam się wszystko ogarnąć i będzie po staremu ^^ Oczywiście, Wasze blogi będą nadal przez nas czytane i komentowane. Co jak co, ale o Was nigdy nie zapomnimy, choćby nie wiem co <3 Jeszcze raz bardzo Was przepraszamy... :(

1 komentarze:

Darsa pisze...

No cóż... Nic tak nie podsyca apetytu, jak czekanie :D Ale to nie oznacza, że mój apetyt macie brać na wstrzymanie :*

Prześlij komentarz