wtorek, 23 października 2012
Taka tam propozycja
Dobra dzióbki. Bardzo przepraszamy za takie braki, ale niestety miałyśmy znowu nadmiar tych wszystkich obowiązków... Ale jak widzimy, ładnie sobie z tymi komentarzami polecieliście ;D Więc mamy taką propozycję. Jutro dodamy one-shota, w zamian za liczbę komentarzy, a za 2 dni ( 26.10 ) rozdział 5. Mamy nadzieję, że wam się kolejne dwa wpisy spodobają.
Pozdrawiamy ;D
Edit: Kotki, bardzo bardzo bardzo przepraszam, one-shot byłby już wczoraj, ale niestety mój kochany komputerek postanowił się wyłączyć kiedy pisałam zakończenie, a mój kochany notatniczek mi tego nie zapisał, więc tak jakby 1/4 poszła się pieprzyć. Teraz to wszystko muszę pisać od nowa, ale bardzo bardzo bardzo się staram zrobić to jak najszybciej. Do godziny 18:00 będzie już na pewno. Wybaczcie. Ale rozdział 5 pozostaje bez zmian, będzie jutro.
~jedna z autorek~
____________________________________________________________________________
Odnośnie 4 rozdziału... Gerardowi jest gupio i psieplasia za swoje zachowanie... i w ramach przeprosin daje kwiatka....
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


6 komentarze:
RZAL WAS!!!!!!!!!
Wchodzę sobie na bloggera, patrzę, o, dodały rozdział, skaczę pod sufit, i nawet nie czytam tego wstępu. Widzę zdjęcie Gerda z kwiatkiem, myśle; a, dodatek do rozdziału.
Wchodzę, A TU CO? GÓWNO. PUSTO.
PFPFPFPFPFPF I IDŹCIE Z TYM KFIATKIĘ!
Nie no, Gerd jest przekonując, i kwiatuszek śliczny ^.^ Czekam na shota!
dżizas, tyle emocji, tyle literufek...
*myślę
*przekonujący
^^
0jeeeeej. Będzie short, Będzie short * śpiewa * i dwa dni po nim rozdział 5. Ojeeeeeeeeeeeeej. * Mdleje *
Mrałcz, jaki seksowny Gee *u*
Gdzie nasz short ?
Ej, i co?;c
Prześlij komentarz