piątek, 21 grudnia 2012

Takie tam...

Otóż chciałabym ogłosić wszem i wobec, że zakładam nowego bloga pod całkiem innym adresem. To na nim dodam nowe wersje rozdziałów 1-40. (Spokojnie, wszystko będzie takie samo, jedynie bardziej rozbuduję opisy, no i te beznadziejne dialogi typu:
- hej
-cześć
- jak tam?
- spoko, a tam?
- też, pa)
Nie martwcie się, nie będziecie musieli długo czekać. Przedstawię wam teraz mniej więcej moje plany.
do 25 grudnia: przedstawienie wam nowego bloga, dodanie rozdziałów 1-40 z 1 cz. PIMHFYDW (nie, dłuższej nazwy się nie dało xD ), 7 rozdziałów z 2 cz. i nowiutki 8 odcinek, którego się pewnie doczekać nie możecie... ;c 
31 grudnia: shot

A potem już normalnie będą rozdziały co ok. 6-7 dni.


Wesołego końca świata! Znaczy się... świąt.
<3

6 komentarze:

Lack of Sleep pisze...

Dziękujemy, nawzajem. Ogólnie to się zorientowałam ,że zamiast pisać shoty piszałam shorty XD Ja miałam odpoczywać od pisanie a tu naszła mnie wena i kończę szósty rozdział.

Frerard pisze...

@Lack of Sleep
Wiesz, niektórzy mówią One-shot, niektórzy Short story, więc tak czy tak na jedno wychodzi. :D Ejejej, mam nadzieję że szybko 6 dodasz *___*


Ugh, przez ten nowy szablon mam cholerne problemy z odpisywaniem wam na komentarze... Niestety jestem zmuszona używać "@", czego niektórzy mogą nie zauważyć. No cóż, może przy następnym blogu będzie lepiej ;)

CherryBomb pisze...

Omomom :3 Daj, bo nie mogę się już doczekać :D I ten zacny shot *_* Nie będzie wcześniej? :( Jako prezencik na święta? ;_; Ale okej...Wytrzymam dla cuuudownych notek *_* I jak już będziesz miała nowego bloga, to mam małą prośbę...Zmienisz moją nazwę w polecanych na "and we could run away"? Byłabym wdzięczna, bo teraz jest nazwa opo, a nie bolga, a jak zmienię opo to...A dobra, kit z tym :D Wiedz, że cie kocham <3

Gabiś pisze...

http://screenshooter.net/2314831/oxfhqjy <3
Czekam na dawkę literatury!

Darsa pisze...

Podziwiam cie normalnie *___________* Mi by nie chciało się tego wszystkiego poprawiać... Tym bardziej że tego jest serio SPORO :3 Oh! Nie mogę już się doczekać nadciągających dni :] WESOŁYCH ŚWIĄT ! ~~ ♥

Runaway Scars (aka phantom heart) pisze...

Łoo, przeprowadzka! Szybko dodaję do obserwowanych, bo jeszcze zapomnę. Gratuluję chęci poprawy tylu rozdziałów, mi by się na pewno nie chciało. Ja mam nawet problem, żeby wypracowanie do szkoły sprawdzić xD.
P.S. Sorki, że dopiero teraz komentuję, ale leżę w szpitalu i neta nie miałam :/.
P.S.2. Ja w polecanych, o matko moja jaram się <3.

Prześlij komentarz